KONST / Litografier / Färglitografier 9851716
nr 985 1716
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 5 st. Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), numrerade och signerade
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 19:33:03
150 kr
200 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant